Kullanıcı Sözleşmesi

SMMTURK.NET – 1 NUMARALI SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Sosyal medyada fenomen olmak, paylaşımlarınıza yüksek beğeni ve izlenme almak ya da marka bilinilirliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz? SMMTURK.net ile hepsi bir tık uzağınızda.

Her zaman sorunsuz çalışan, en hızlı sosyal medya paneli servislerimiz ile takipçi sayınızı arttırıyor, paylaşımlarınızın hızlı beğeni ve izlenme almasını sağlıyoruz.

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, TikTok, Pinterest  ve diğer tüm sosyal medya platformlarında hizmet veriyoruz. Üstelik en hızlı smm panel hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

SmmTurk.net sosyal medya yönetim paneli oldukça basit bir arayüze sahiptir. Herkes kolaylıkla kullanabilir.

İŞTE HİZMETLERİMİZ!Instagram Beğeni - Instagram Takipçi Satın al

İster yabancı ister %100 Türk aktif takipçi ve Instagram Türk beğeni siparişleriniz sürekli güncellenen en hızlı smm panel ile sorunsuz gönderilmektedir. Ayrıca anında instangram video izlenme, hikaye görüntüleme hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.Facebook Sayfa Beğeni

Kişisel ya da firmanıza ait Facebook sayfalarınız için bir kaç tıkla yerli veya yabancı takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Sayfanızda paylaştığınız gönderiler için anında etkileşim elde edebilirsiniz.Twitter Takipçi - Retweet

Twitter hesabınız için %100 Türk twitter takipçi, video izlenme, beğeni, retweet, otomatik hızlı beğeni ve yorum siparişlerinizi vererek herkesin dikkatini çekebilirsiniz.YouTube Abone – Youtube İzlenme

En hızlı smm panelimiz sayesinde Youtube kanalınız için yerli veya global abone satın alabilirsiniz. YouTube video izlenme sayısını hızlı bir şekilde arttırarak trend olabilirsiniz.Tik Tok Fenomeni

Tik Tok takipçi ve tiktok video izlenme hizmetimizi kullanarak profilinizi öne çıkarıp kısa sürede Tik Tok fenomeni olabilirsiniz.Pinterest Takipçi Repin Hizmeti

Pinterest takipçi ve repin hizmetimiz gerçek takipçilerden oluşmaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlara pinterest smm panel hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizimle Yükseleceksiniz!

İster kişisel ister işyeri hesabınız olsun, tüm sosyal medya platformlarında yükselmek SMMTurk ile çok kolay. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itirabren marka bilinirliğiniz artacak, paylaşımlarınız yüksek etkileşim alacaktır.

Siz sadece siparişinizi oluşturun ve arkanıza yaslanın.  Anında beğeni, hızlı takipçi, yüksek etkileşim için gerisini bize bırakın.

SSL sertifikalı websitemiz üzerinden güvenle, tüm sosyal medya hesaplarınız için anında takipçi, hızlı beğeni veya izlenme satın alabilirsiniz.

·         SMMTürk.net’e kayıt olmak ücretsizdir.

·         SMM Panele üye olduktan sonra bir kaç tıklamayla sipariş verebilirsiniz.

·         Smm panel script satışı, Smm panel kiralama, Smm panel kurulumu ve API hizmeti de vermekteyiz. Kendi müşterilerinize hizmet sunarak para kazanabilirsiniz.

·         Satıcı özel servislerimiz ile başka yerde olmayan en uygun fiyatları veriyoruz.

·         Ödemelerinizi kredi kartı, havale/EFT veya Mobil Ödeme ile 7/24 yapabilirsiniz.

·         Ödemeler anında hesabınıza bakiye olarak geçmektedir.

Daha önce hiç smm panel kullanmamış olabilirsiniz. SMM Panel hakkında aklınıza takılanlar varsa bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için canlı sohbete bekleriz.


Kullanım sözleşmesi

Lütfen SMMTURK.NET'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. SMMTURK.NET'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen SMMTURK.NET hizmetlerini kullanmayın.

 

1. Genel
● SMMTURK.NET'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir.
● TAKİPÇİ ATILIMI SONRASI PROFİLDE OLUŞACAK KAPANMA VEYA DÜŞÜŞLERDEN SMMTURK.NET SORUMLU DEĞİLDİR.
● Varsayılan minimum ödeme tutarı 5TL'dir.
● SMMTURK.NET servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● SMMTURK.NET herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.
● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu SMMTURK.NET değildir.
● SMMTURK.NET Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz. 

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.
● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler 1.000 (1K) ücretidir.

 

2. Hizmet
● SMMTURK.NET İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.
● SMMTURK.NET yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

 

SMMTURK.NET bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.

İade Şartları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, SMMTURK.NET hizmetlerinde kullanılması gerekir.
● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● SMMTURK.NET yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Gizlilik Politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.