Ücretsiz SMM Panel

Ücretsiz SMM Panel

Ücretsiz SMM Panel

SMM Panel ile birlikte sosyal medya sayfalarınıza takipçi, beğeni, izlenme yollayabilirsiniz. Türkiye’de genel anlamda kullanılmaktadır. Birden fazla işlevi tek panel sayesinde yapabilirsiniz. 2019 senesinde birçok kişi SMM panel açarak panellere duyulan güveni azaltmıştır. Parasını ödeyip hizmet alamayan birçok kişi olmuştur. Servislerini güncellemeden gerçek dışı servise para yatıranlar bile olmuştur. Tabiiki her panelde aynı hatalar var demek doğru olmaz. Gerçek panellerden satın alım işlemi yapmanız demek maddiyatınızı güvende tutmanızı sağlar. Adını ilk duyduğunuz panellere asla ödeme yapmayın. Güvenilir hizmet almak için buraya tıklayınız.

               

SMM Panel Hizmetleri

 

SMM panel hizmetlerini bir başka siteden çekip, üstüne belli civarlarda ücret ekleyip satış yapan web sitelerinin adıdır. Birçok panel ucuz fiyat çekerken bir çoğuda tam tersine pahalı olabiliyor. Nedeniyse birçok panel çeşitli yerlerden servisler almasından dolayı farklılık yaşıyor. Çoğunlukla SMM panel siteleri yabancı aracılardan servislerini (APİ) çekmektedir. Satın aldıkları kaynak ucuzsa bir nebze fiyat ekleyip sitesine eklerler. Sipariş geçerken verdiğiniz sipariş en az 5 adet web sayfasından geçtikten sonra ana bayiye gelmektedir. Aradaki ara bulucu azaldıkça fiyatlarda azalma olmaktadır. Bu sebepten ötürü bir panelin ana sağlayıcı olup olmadığı farketmek düşünüldüğünden kolaydır. Uygun fiyat teklifi veren bir çok panel bulunmaktadır. Çoğunlukla yurt dışından api geçilmektedir. İnternet aracılığıyla bu panelleri kullanabilir ve direk ana sağlayıcıya erişmenizin olanağı vardır. Tabi bu iş biraz emek isteyen bir olaydır. Ödeme işlemlerinde çoğunlukla kartlarınız geçersiz olacaktır. Bir çok kişi Bitcoin ile işlem yapmaktadır. Paypal, Skrill tarzında farklı ödeme çeşitlerinide kullanarak işlem yapabilirsiniz.

 

 

Panelimizin Özellikleri

 

·         Kategori ve servisleri pasif yapma.

·         Api ekledikten sonra otomatik panel aracılığıyla servislere ulaşıp servis ekleme.

·         Ön yüzü tamamen güncelleme şansı.

·         Paywant ve  Shopier entegresi. Shopier kullandığınız taktirde bakiyeyi manuel eklemelisiniz.

·         Sitede Yeni Siparişler , Destek , Servisler, Giriş Bölümü, Kayıt Bölümü ve Bakiye bölümüne istediğiniz kadar duyuru ekleyebilme.

·         Eğer sipariş yoksa otomatik servisi pasif yapma. ( Böylece arada girip pasif olan servisleri aktif yaparak boşa sipariş düşme şansını ortadan kaldıracak)

·         Dışarıya api sağlayabilme -> Servisler/Sipariş durumu/Sipariş Alma/Bakiye

·         Sipariş ayarlarını istenilen şekilde düzenleyebilme.

·         Bilinem smm panel özellikleri.

 

 

Kurulum

 

Kurulum tamamı ile bize aittir sadece alan adınızı almanız ve en az 50 tl bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

Ardından kurulum yapılır. Ayriyeten her ay en az 50 tl tutarında harcama yapmayan bayilerin paneli kapatılır.

 

Panelimize sahip olmak için buraya tıklayınız.

SMM Panel Kullanımı

 

SMM panel kullanımı gayet kolaydır. 

 

  • Panele kayıt işlemi tamamlanır.
  • Hesap adı ve şifre girilerek hesaba giriş yapılır.
  • İstenilen hizmeti karşılayacak kadar bakiye yüklenir.
  • Sipariş vermeyi düşündüğünüz sayfayı açınız.
  • İstekleriniz doğrultusunda sosyal medya servisi ve adedini ayarlayıp siparişi geçiniz.
  • Siparişlerim sayfasından mevcut siparişinizin durumunu inceleyin.

 

 

SMM panel kullanmak işte bu kadar kolay ve anlaşılır düzeydedir. Kullanımı zor olmadığı için SMM panel ülkemizde en popüler panel çeşitlerindendir. Hesabınızın şifrenizi paylaşmadığınız için, hesap çalınmasıyla gibi durumlar yaşamazsınız. Bir çok panelde doğru olmayan bilgilerle karşı karşıya kalırsınız. 1 Saat denilen takipçi veya beğeni zamanları bazen günleri bulabiliyor. Ucuz servisler çoğunlukla en çok tercih edilen servisler olduğu için, kısa bir zamanda çok miktarda sipariş alır. Bu olayda ilgili panelin tıkanıp takipçi atmamasına sebep olur.

Takipçi Panellerine Paramı Kaptırmam Söz Konusu Mu?

Böyle bir olay yaşanması imkansızdır. Eğer satın alımını yaptığınız alamıyorsanız veya sistem güncel değilse endişelenmeyin. Paranızı iade almanın çözümü vardır. Online ödemeyi gerçekleştirdiğiniz ödeme noktasıyla konuşup durumu izah edebilirsiniz. Size destek olacaktır. Eğer çözüm getirmezse, şikayetinizi şikayet var adlı siteye iletip yetkililerden alabilirsiniz. Size yardım etmek mecburiyetindeler. Bu yöntemle paranızı geri alabilirsiniz. 10 – 20 TL deyip bırakmayın. Bu panellere aynı sizin gibi birden fazla kişi ödeme yapıyor. Eğer siz susarsanız sizden sonra sistemi kullanan kişininde parasını boşa harcamasına sebep olur. Para iadesi yoktur tarzında bir yazıyı sizlere iletirlerse, böyle bir maddenin hukuken imkanı yoktur. Satıcı ürünün ayıplı olduğunu fark ederse ürünün iadesini alma hakkına sahiptir. Bu kanunlarla sabittir ve anayasada gayet net bir şekilde belirtilmiştir. Kısaca her yazılan cümleye direkt inanmayınız. Paranızı almak için biraz çaba sarfetmeniz gerebilir. Pes etmeyiniz. Sonuç eninde sonunda sizin istediğiniz gibi olacaktır.

SMM Panel Zararlı mı?

Yanlış panel kullanmanın faydadan çok hesaplarınıza zarar verebilir. Etkileşimi az yada bot hesap olarak belirlenmiş takipçilerin size bir yararı yoktur. Akıl yürütüp biraz kafa yorarsak bu olayın gerçek dışı olduğunu farketmek gayet kolay. Böyle bir imkan olsa 1000 beğeni atan kişi aynı gün keşfete düşmeliydi. Bu tarz hesaplar sadece beğeni ve takipçi amacıyla kullanıldığından dolayı Instagram bu hesapları tespit eder. Bu hesaplar kara listeye alınır. Bu hesapların bir faydası veya zararı yoktur. Şikayette bile bulunsalar şikayeti oto yanıtlanır.

 

Son zamanlarda artan rağbetten ötürü kimse bu panellerin zararlarından bahsetmez. Bazen çok fazla takipçi satın alım işlemi yaptığınızda hesabınızın aniden kapanma riski vardır. Endişeye gerek yok. Bu olay takipçi atım işlemi sırasında çokça olan bir olaydır. Çok fazla şikayet edilirseniz hesabınız incelemeye düşer. Kapanma oranı oldukça fazladır. Kısaca panel kullanarak yolladığınız takipçi size çokça zarar verebilir. Takipçilerin hepsi belirli bir süreden sonra tamamen silinmektedir. En iyi paneller en iyi servislerle çalışan panellerdir. Daima servislerini güncelleyen paneller sayesinde hata payı en aza indiriliyor. Güncel olmayan panellerdeyse gerçek dışı bilgiler veya hiç takipçi atmama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Ülkemizde çoğu panel güncel değildir ve kendi başlarına bırakılmış durumdadırlar. Ödeme sistemleri ise hala çalışır durumda olduğu için para yatırmak sizi külfet olur. Paranız için uğraşmanız gerekir. Paranızı iade almanın en hızlı ve en olağan şekli online ödeme geçtiğiniz şirkete veya bankaya ulaşmaktan geçer. Bu olaylarla yorulmak istemiyorsanız bunun için Ticket açabilirsiniz. 

 

 

Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

 

Asla paranızın gereksiz yere gitmesine izin vermeyiniz. Bazı paneller güncel takipçi servislerine sahip olmadıklarından dolayı ödenilen paranın iadesini yapmaz. Fakat asla hizmette sağlamaz. Senelerdir bu sebepten ötürü yüzlerce şikayeti gördük. Bu sebepten dolayı ödeme yapmadan önce dikkatli olmanızı öneriyoruz. SMM panel konusunda son günlerde çok daha uygun fiyatlara takipçi hizmeti verip binlerce lira sitesiyi kapatıp giden bir kaç kişi öğrendiğim için bu konuyu detaylı şekilde sizlere anlatıp bilgi vermek istedim. Eski Instagram panellerine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız için artık pek kullanılmamaktadır. Bu paneller şifrenize erişebilir.

 

Bir anda hesabınız çalınabilir. Bu yüzden şifresinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız. Şifrenili girişlerde şifrenizin birçok kişiye eriştiğini unutmayınız. Şifrenizi paylaşma hatasına düşerseniz hızlı bir şekilde başkası değiştirmeden şifrenizi yenileyiniz. Bu yazımızda SMM panel hakkında önemli konuları dilimiz döndüğünce detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerde güvenilir SMM panel hizmeti almak için  buraya tıklayınız.