Smm Türk Nasıl Kullanılır?

Smm Türk Nasıl Kullanılır?

Smm Türk Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de son 1 yıldır hizmet vermeye devam eden smmturk.net hiç bir mağduriyet yaşatmadan tüm sosyal medya hizmetleri konusunda başarılı biçimde hizmet vermeye devam ediyor. Smm türk panel olarak Türkiye’de kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Canlı destek ve normal destek ile her zaman ve her yerde bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle hiç bir sorun yaşatmadığımızı garanti ederiz. Her türlü sorununuzu destek talebi açarak bildirebilirsiniz.
Smm türk olarak Paytr sanal pos ile online ödeme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Paytr havale ile komisyonsuz ödeme sağlayabilirsiniz. Paytr kart ile ödemede 3D güvenlik önlemi mevcuttur. Smm türk sipariş minimum yükleme tutarı 4 tl’dir.Üstelik Türkiye’de Netflix hesabı satışı en ucuz yapan tek smm panel olma özelliğini de taşımaktır. Sadece 4 tl ile Netflix hesabı alabilirsiniz. 1 aylık full hd hesaplar. Size özel açılır. Smm türkte beğeni servisleri hepsi çalışır durumdadır. Diğer panellerde ki gibi sizi günlerce bekletip iptal ettirmeyiz. SMM TÜRK Panel olarak Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve diğer tüm platformlarda fenomen olmanızı sağlıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
Bu sosyal medya bayilik paneli tam size göre! Tüm servislerimiz tamamen kullanıcı odaklı olup en uygun fiyat ve hızlı hizmet garantisi vermekteyiz. Siteye gitmek için
buraya tıklayınız

 

Ücretsiz Smm Panel Script’i SMM TÜRK

Ücretsiz şekilde sunulan bu panel bu site  üzerinden sadece API çekebiliyor. Yani ücretsiz olması warez olduğu anlamına gelmiyor.

Panelin özellikleri

-Buypayer entegresi

-Paywant entegresi

-Shopier entegresi

-Apı çekme (sadece smmturk.net üzerinden)

-Destek sistemi

-Kayıtlı kullanıcıların tüm numaralarını tek tık ile toplama

-Duyuru  alanları ile her yere özel esnek yapılı duyuru ekleyebilme özelliği.

– Apı çekme bölümünden servis ekle diyerek çok hızlı şekilde servisleri ekleyebilme özelliği

-Kullanıcılara bakiye ekleme bakiye çıkarma

-Admin ekleme

-Ana sayfa da ki her yeri değiştirebilme

-Site ayarında ki her yeri değiştirebilme

-Admin bölümünde tüm siparişleri görebilme

-İstediği şekilde kategori ekleyebilme sıralama

 

Kullanım

Panel tüm özellikler yani ücretli bir panelden beklediğiniz her şey var. Ayrıca bu siteye  kayıt olup destek sisteminde yazdığınızda size özel olarak hosting veriyor ve ayrıca kurulumu kendileri yapıyor. Anında düşük fiyatlarla satış yapabilecek panel sahibi oluyorsunuz.

 

Ücretsiz Smm Panel Script’i Kurulumu

Çok basit ve güvenilir bir şekilde kurulum yapabiliyorsunuz. Aşağıda verdiğim linkten dosyaları indirip daha sonra rar dosyasını çıkar dediğimizde içinde sql dosyası mevcut.

Dosyaları hiç bir değişiklik yapmadan ftp den içeri aktarıyoruz

Daha sonra cpanel üzerinden veritabanı ve veritabanı kullanıcı oluşturuyoruz.

Php my admine girip sql dosyasını oluşturduğumuz veri tabanı içine aktar diyoruz.

Aktarım tamamlandıktan sonra ftp den sys/confing dosyasına geliyoruz.

Burada smmapel yazan yere veritabanı root yazan yere veritabanı kullanıcısı giriyoruz ve şifre yazan yere şifreyi giriyoruz.

Daha sonra cpanel cron işlerine girip her dakika seçmeniz ve en sonra bu komutu yerleştirip kendi site isminizi girmeniz gerecektir.  wget -O/dev/null https://site/cron/orders.php

Şuan kurulum tamamdır. Yapmanız gereken https aktif olması için hosting sağlayacınız ile görüşmektir. Dahası eğer  ki  bu siteden kurulum isterseniz onlarda yapacaktır.

 

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1

Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz kaybolur.

Madde 2

Hesabınız açık durumdayken sipariş verdikten sonra hesabı gizli duruma alırsanız sistem sipariş durumunu tamamlandı gösterir ve işlem ücretini iade etmez.

Madde 3

Eğer ki siparişinizin bir bölümü tamamlanır ya da iptal edilirse (Madde 2 hariç) verdiğiniz para iade edilir. Sizden ricamız tekrar sipariş vermeyi ya da farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyebilirsiniz.

Madde 4

Aynı kullanıcı adına devam eden bir takipçi veya farklı bir sipariş var ise o işlem sonuçlanmadan Kuru medya üzerinden ya da değişik bir panel üzerinden aynı hesaba yeni bir sipariş girmemeniz gerekir. Bu biçimde girilen siparişler sistem tarafından algılanamaz ve karışıklık ortaya çıkarır ve hata verir bundan dolayı ücret iadesi & iptali ya da telafisi olmaz.

Madde 5

Sistemde yer alan takipçi işlemlerinin hiç bir biçimde garantisi yoktur ve düşmeme garantisi verilmez. O an ki servis sağlayıcılarının hızına ve içeriğine göre anlık olarak ve doğal artış şeklinde yüklenen takipçiler kısa süre içerisinde takibi bırakabilir, aynı zamanda yüklenen hesaplar içerisinde  bot ve pasif hesaplar Instagram tarafından kısa sürede silinebilir.

Madde 6

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcılarına gönderilip oradan işleme alınmaktadır, ortalama 3 gün  içerisinde işlem sonuçlanmalıdır fakat servis açıklamalarında belirtildiği gibi bazı hizmetler yavaş yükleme hızına sahiptir, buna dayanarak bu süreç uzamakta ya da  kısalmaktadır. Bu durumu göze alarak siparişinizin tamamlanma sürecin uzayıp kısalacağını bilmeniz gerekmektedir.

Madde 7

+18, adult, iddaa kupon satış hesabı veya yasa dışı kumar vb. hesaplara üye çekimi kesinlikle yasaktır.

Madde 8

Sisteme giren bakiye ya da para kesinlikle iade edilmemektedir fakat bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet de bir  problem yaşanıp kaldırılırsa tabiki de para iadesi yapılmaktadır.

Madde 9

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizli duruma almayın veya sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı diye bir sonuçnverirse ücret iadesi iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 10

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan müşteriler bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11

Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır Çünkü hiç bir servisin anlık olarak hangi verileri yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 12

SMMTURK.net bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal Medya Bayilik Paneli üzerinden şifre vermeden, tüm sosyal medya hesaplarınız için takipçi, beğeni vs. satın alabilirsiniz.
 Instagram Bayilik Paneli sunan sitemize kayıt olmak tamamen ücretsizdir.
 Üye Olup bakiye yükleyerek SMM Panel üzerinden sipariş verebilirsiniz.
 API’yle kendi sisteminiz arasında bağlantı oluşturup müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz.
 7/24 Online Kredi Kartı, Havale/EFT veya Mobil Ödeme ile beklemeden bakiye yükleyebilirsiniz.
 Ödeme yaptığınızda bakiyeniz anında otomatik hesabınıza yüklenmektedir.
 Sipariş fiyatları 1000 adet üzerinden belirlenmiştir.
 Minimum ödeme tutarımız 10₺ olarak belirlenmiştir.
 Herhangi bir soru/öneri veya sorununuzda canlı destekten veya giriş yaptıktan sonra destek merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Instagram Takipçi Bayiliği Sistemi Ne işe Yarar?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da takipçi sayısı birçok kişi için çok önemli. Takipçi sayısının artık ün ve para demek olduğu günümüzde, birçok insan takipçi sayısını artırmaya çalışıyor. İşte biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Sağladığımız hizmetler ile siz de Instagram hesabınızdaki takipçi sayılarınızı artırabilirsiniz. Üstelik sistemimize kendi API adresinizden giriş yaparak kendi müşterilerinizi de hizmet sunabilirsiniz. Böylece siz de bir Instagram takipçi bayiliği üyesi olmuş olursunuz.