Blog

Sosyal Medya Paneli Kullanmak Neden Önemlidir?

Sosyal Medya Paneli Kullanmak Neden Önemlidir?

Sosyal medya hayatımızı tamamını kapsayan geniş ve milyarlarca etkileşimin yaşandığı platformların genel adıdır. Sosyal medya hesapları gerek şahsi, gerek kurumsal, gerekse ticaret için kullanılıyor. Dünyaya yön veren markaların bile sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması, reklama ihtiyacı olmamasına rağmen bu mecradaki potansiyeli değerlendirmek için reklam çalışmaları ve ticari satış yapıyor olması sosyal mecranın önemini anlamaya yetiyor. Peki, ticari faaliyetlerde bulunan bir kuruluşun ya da dijital girişimin sosyal medya sayfalarını eş zamanlı şekilde profesyonelce yönetmesinin imkanı var mı? Evet, var. Fakat sosyal medya yönetim olayı çok geniş olduğundan her bir mecraya tek tek içerik hazırlamak, tek tek giriş yapıp paylaşımlar oluşturmak kısacası aynı anda bütün mecraları yönetmek ciddi zaman ve emek istiyor. Bu noktada ortaya “Sosyal Medya Paneli Paneli” olarak adlandırılan program giriyor.

 

Sosyal Medya Yönetim Paneli Neden Kullanılmalı?

 

Sosyal medyada hesap yönetmek işi yukarıda anlattığımız gibi çok zaman alan ve emek isteyen bir iş kolu. Bu işi profesyonel şekilde yapanlar bile tek tek hesap yönetmek yerine tek bir platformdan bütün hesapları yönetmeyi tercih ediyor. Yönetim paneli kullanmak zamandan tasarruf sağlayacağı gibi hesaplarınızın tek program üstünden kontrolünüde sağlıyor. Hesaplar içinde kaybolmanızı önler, gönderileriniz sistemli olmasına destek olur. Her gün belli bir sayıda paylaşım yapmak, takipçilerle kontakta kalmak aktiflik sağlar. Sosyal medya yönetim paneli, bu aktifliği kolay bir zemine oturtur ve her gün düzenli paylaşım yapmanıza destek olur.

 

Sosyal Medya Paneli Gerçekten Bir İhtiyaç Mı?

 

Dijital hayatın iyice ivme kazandığı bu dönemde sosyal medya, adeta evrensel bir satış alanı haline geldi; böylece bilinenden farklı olan bu yeni alanda herkes kendine yer ayarlayıp kalıcılık ve sağlamlık hedeflemekte.

 

Bu yeni nesil pazar, bilinen pazarlardan değişik olunca bu alanda başarılı olmakta gelişmelere ayak uydurma ile doğru orantılı ve hızlı olmak zorundadır. Hem markalar hem bireysel içerik üreticileri hemde şahsi kullanıcılar için en önemli unsur, kaliteli ve özgün bir biçimde sosyal medya kullanımı oldu.

 

 

Zamanımızda sosyal medya ile girilmeyen ev, bilinmeyen insan yok denecek kadar az sayıda. Önceden bu alandaki en iddialı sosyal medya paneli sadece Facebook idi şimdilerde ise sosyal medya paylaşım alanları çoğaldı ve üretim yapan kişilerin tüm alanlarda kendilerini göstermesi kaçınılmaz şartlardan yalnızca bir tanesi oldu. Bu sebepten ötürü bütün sosyal medya hesapları en özgün, en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sosyal medya planlamalarının süzgecinden geçmelidir. Bu planlamalar düzenlenip bireylerin kullanımına sunulurken şahıslara büyük derecede katkı sağlayan sosyal medya yönetim paneli, aslında bir nevi mecburi ihtiyaç haline gelmiştir.

 

 

Sosyal Medya Yönetim Paneli Kullanmanın Yararları Nelerdir?

 

Sosyal medya yönetim paneli kullanmanın yararları içinde en dikkat çeken şey hiç şüphesiz zaman ayarlı paylaşım oluşturabilme seçeneğidir. Yönetim panelinde günde ortalama 10 dakika zaman geçirip tüm hesaplarınızın belirli zaman çerçevesinde istediğiniz gönderiyi paylaşmasını isteyebilirsiniz. Sosyal medya zamanlı paylaşım imkanı sayesinde hesaplar güncelliğini kaybetmiyor, önemli günler ve toplumsal duyarlılıkla ilgili konular es geçilmiyor. Mesela Sevgililer Günü geldi. Sayfanızdan bir gönderi hazırlayabilir ve 14 Şubat saat 13.00’da bu gönderinin paylaşılması emrini birkaç hafta önceden verebilirsiniz. Başka bir avantajı ise sosyal medya otomatik paylaşım özelliği oluyor. Gönderilerinizi hazırlayarak belli bir sisteme bağlayabilirsiniz. Sosyal medya yönetim paneli sahibi olanlar aynı anda bütün hesaplarda paylaşım yapabiliyor ve tüm işlerin günlük 10-15 dakika sürmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti anlatıyor.

 

 

Sosyal Medya Yönetim Panelini Kimler Kullanabilir?

 

Bu kadar sistematik, üstüne düşünülmüş bir sistemi kimler kullanmalı sorusuna tabiiki cevabımız herkes istediği şekilde kullanabilir şeklinde oluyor. Çünkü böyle bir sosyal medya yönetim sistemini kullanmak için illaki ticari bir yapı veya önemli bir kurum olma zorunluluğu yok. Eğer kişisel hesaplarınızı yönetirken daha hızlı ve sistemli çalışmak istiyor iseniz bizler tarafından hazırlanmış sosyal medya yönetim paneli programını tercih edip gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bizler tarafından hazırlanmış sosyal medya yönetim paneli programını kullanmak için buraya tıklayınız.

 

 

Sizde bütün sosyal medya hesaplarınızı panele bağladıktan hemen sonra hesaplarınızı daha profesyonel yönetmeye başlayacaksınız. Deneyimlemek, hesaplarınızı nizama sokmak ve etkileşimlerinize seviye atlatmak için hemen kayıt oluşturun ve bu profesyonellikten siz de faydalanın. Sizi sosyal medyanın hızına eşlik ettiren panelimiz, binlerce insan tarafından gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Sizde aramıza katılmak için buraya tıklayın.

 

 

Sosyal Medya Paneli Ne Gibi Olanaklar Sağlıyor?

 

Yukarda anlattıklarımız yanı sıra sosyal medya yönetim paneli bize neler vadediyor. Aşağıda listeledik.

Hadi hep beraber bakalım.

 

·         Tek başınıza ulaşamayacağınız kitlelere erişim şansı tanır.

·         Etkileşimin artması reklam alma şansınızı arttırır.

·         Reklam almanızla beraber ek bir gelir kaynağı oluşturursunuz.

·         Paylaşımlarınıza bir bilen kişi dokunuşu gönderilerinizin kalitesini arttırır.

·         7/24 sosyal medya hesaplarınızla ilgilenmeseniz bile sizin için bunu yapan birileri olur.

·         Sosyal medya için sarfettiğiniz emek ve zamanı başka işleriniz için kullanabilirsiniz.

·         Toplu paylaşım (yapılacak çok şey varsa, birebir!)

·         Paylaşım ve sayfaları karşılaştırma imkanı tanır.

·         Detaylı istatistik  inceleme şansınız olur.

·         İstenmeyen kişi ve yorumları filtreler.

 

Yukarda sıraladığımız özelliklerden faydalanmak için sizde en kısa sürede sosyal medya paneli kullanabilirsiniz. Aramıza katılmak için buraya tıklayınız.

 

Sosyal medya yönetiminde bütün bu olanaklardan faydalanmak için unutulmaması gereken asıl konu; sunulan içeriğin kime hitap edeceğidir. Yani açıklamak gerekirse yaş çerçevesi, yaşanan bölge ve kültür, cinsiyet, hedefler ve olanaklar göz önünde tutulup ona göre bir yönetim planı hazırlanmalıdır.

 

Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi asıl amaç; hedef kitle dahilindeki insanlardan elimizden geldikçe tamamına ulaşmak, kaliteli içerikler üretmek, doğru ve yerinde analizler yapıp zamandan tasarruf sağlayarak daha çok iş yapmaktır. Tabi iş çoğaldıkça kaliteden ödün vermemek en önemli konudur.

 

Sosyal Medya Panelleri Doğru Yönetimi Nasıl Sağlıyor?

 

Sosyal medya sayesinde uzak dediğimiz yakın oldu. Şu an dünyada aktif sosyal medya hesabı ortalama 4 milyardır. Dünya tarihinde hiçbir zaman insanoğlu bir anda bu kadar fazla kişiye eş zamanlı ulaşma olanağını bulamamıştır.

 

Olanakların bu derece fazla olması, düşünceleri milyarlarca kişiye duyurma gibi bazı avantajları beraberinde getiren sosyal medya kullanımının emek isteyen bazı yönleri de vardır.

 

Zamanımızda dokuz yaşındaki çocuk bile bu portallarda zaman geçiriyor. Eğer herkesleşmek istemiyorsak ilk olarak sosyal medyanın var olduğu tüm mecralarda hesap açmamız gerekiyor. Fakat alanın çoğalması ve gündelik hayatımız bu durumu zorlaştırabiliyor. Fakat bu dezavantajlar artık çözümsüz değil.

 

 

Bu zor zamanlarda insanlar kaliteli ve güvenilir sosyal medya yönetim paneline gerek duyuyor. Bu panel sayesinde bütün hesaplarınızı bir çatıda topluyor ve birbirine bağlayabiliyorsunuz. Bu sayede birinden gelen bir bildirim ya da uyarıyı daha çabuk farketme şansınız mümkün oluyor.

 

Panellerle  erişebildiğimiz en önemli olanaksa; sosyal medya sayfalarımızın çok etkileşim aldığı anları kolayca belirleyebiliyor. Bu sayede hesaplarımızı yönetmede doğru planlama yapabiliyoruz.

 

Read more

Sosyal Medyada Neden Takipçi Almak Önemlidir?

Sosyal Medyada Neden Takipçi Almak Önemlidir?

Günümüzde en etkili iletişim araçlarından biri de sosyal medya merkezleri oldu. Özellikle firmaların hedef kitlesine ulaşmak için en çok seçip kullandığı yol olan sosyal medyada takipçi sayısı ciddi şekilde önem taşıyor. Firmaların yeni takipçiler edinmek için izledikleri yol, takipçi satın almak oluyor. Çünkü takipçisi sayısı az olan marka hesapları çok saygın görünmüyor ve genellikle kullanıcılar tarafından da güvenilir bulunmuyor. Bu yüzden eğer markalaşmak istiyorsanız ilk önceliğiniz takipçi sayınızı arttırmak olmalıdır. Bunun en kolay ve güvenilir yolu da takipçi satın almaktır. Bununla birlikte arzu ederseniz görüntülenme veya beğeni de satın alabiliyorsunuz. Yaptığınız paylaşımlarını daha fazla sayıda görüntülenme sayısına ulaşması ya da daha çok beğeni alması artık en düşük düzeyde bir bütçe ayırmanız ile mümkün olabilir. Bizlerden takipçi hizmeti almak için buraya tıklayınız.

 

Takipçi Sayısı

Şimdi gelelim asıl konuya, yani takipçi sayılarının önemine. Öncelikle takipçi sayılarının doğal olup olmadığını anlamak gerekiyor. Bir hesabın takipçi sayısı ile gönderilerindeki etkileşim oranına bakmak yeterlidir. Etkileşim olarak sadece beğeni sayısını bile dikkate alabilirsiniz. Mesela 20.000 takipçisi olan bir yeme-içme yayıncısının her gönderisindeki beğeni sayısı ortalama 100-200 ise buradaki takipçi sayısı gerçekleri yansıtmıyor demektir. Bu oranın doğruluğunu en az 6’da 1 gibi düşünebiliriz. Yani 20.000 takipçili bir hesabın gönderisindeki beğeni ortalaması 3.000 civarlarında olması gerekir.

 

Takipçi Sayısının Doğallığı

Takipçi sayısının doğal olduğundan emin olduğumuz bir hesabı inceleyelim. Eğer böyle bir hesap ile iş birliği yapıp sayfasında reklam vermek istiyorsanız muhakkak bakmanız gereken yer takipçi sayısı değildir. Takipçilerinin hesap sahibiyle geçtiği etkileşim oranı ve sizin tanıtımını yapmak istediğiniz ürününüzün ilgi alanlarında olup olmadığı. Bu konuda örnekler ile gitmek daha doğru ve basit olacaktır. Mesela; özel tasarım çanta yapan bir markanız var. Çantanızın fiyatları ortalama 4 ila 4.500 TL arasında değişiyor. Potansiyel müşteri kitlenizin farkında olmanız sizin sosyal medya iş birliklerinde daha doğru adımlar atmanıza yarayacaktır. Sosyal medyada 300.000 organik takipçisi olan, ancak içerikleri “En ucuz moda kombinim” ya da “100 TL’ye makyaj çantası hazırlıyorum” olan bir hesapta ürünlerinizi tanıtmanız pek de işe yaramayacaktır. Yani 300.000 takipçi anında yok olup gider. Bunun yerine yine doğal olduğunu düşündüğümüz ama 15.000 takipçisi olan bir hesap (ki bu hesabında paylaşımları her zaman “Milano dönüşü aldıklarım”, 2020 yaz renkleri şimdiden belli oldu” şeklindedir) sizin işinize daha çok yarayacaktır. Yani 13.000 takipçili bir hesap satacağınız çanta konusunda 300.000’lik hesabı alt üst etmiş oluyor.

 

Beğenilme Hissi

Bu platformda takipçi sayısının bu kadar önemli olmasının sebebi çok eski çağlardan bu yana inanların sosyal çevresi ile övünüyor olmasıdır. Çok sayıda arkadaşa sahip olmak, çok kişi tanımak, çok kişi tarafından sevilmek her daim övgüyle anlatılırdı. Şimdilerde ise bunun dijital versiyonu da Instagram Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayıları oldu. İnsanlar takipçi sayıları ne kadar fazla olursa, kendilerini de o kadar iyi hissediyor diyebiliriz. Hatta takipçi sayısı üzerinden rekabetler bile çabucak doğabiliyor. Rakipler birbirleriyle kolayca takipçi yarıştırmış oluyorlar.

Ünlü Hesaplar

Mesela ünlüler takipçi sayıları ile kıyaslanıyor. Kimin takipçisi daha fazla ise o kişinin daha ünlü olduğu ya da daha popüler olduğu düşünülüyor. Çok tuhaf ki takipçi sayısı az olan ünlüler hakkında haber bile yapılabiliyor. Yani bir anlamda bu platformdaki takipçi sayısı artık insanların sosyal çevresinin genişliğinin, ne kadar ünlü ya da ne kadar popüler olduğunun bir belirleyicisi haline geldi. Dolayısıyla durum böyle olunca takipçi satın alma işlemleri de doğmaya başladı.

 

Takipçiler

İnstagram, çok kolay şekliyle bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Fakat insanlar bunu farklı amaçlara hizmet etmek adına kullanabiliyor. Uygulama hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın takipçi sayısı, uygulamayı kullanan her kesimden insan için önemli bir ölçüt oluyor. Sosyal çevresi olan insanlar bununla övünür, bundan mutluluk duyarlar. Kendilerini daha iyi hissederler. Artık Instagram takipçisi satın alma normal kabul edilen bir duruma dönüştü.

 

Sosyal Çevre

İnstagram’da ki takipçi sayısı, bazı insanlar için sosyal çevrenin genişliğini yansıtan bir işaret oluyor. Bundan yüzden insanlar takipçi hilesi desteğiyle takipçi sayılarını arttırma yoluna gidebiliyor. Ünlüler, sanatçılar, sporcular gibi insanlar da İnstagram takipçi hilesiyle takipçi sayılarını arttırmaktadırlar. Bunların tümü size değersizmiş gibi gelebilir fakat sosyal medyada başarılı sahibi olmanız daha yüksek satış hedeflerine ulaşmanız anlamına gelmektedir. Artık markalar kampanya haberlerinde bile sosyal medya hesaplarını basit ve yoğun bir şekilde kullanıyor. Çünkü bu platformlar üzerinden insanlara ulaşmak insanlarla iletişime geçmek hem çok daha kolay oluyor hem de  markanın internet sitesini ziyaret etme oranları artıyor. Sadece basit bir kampanyanın bile beğeni alması durumunda yüksek oranlarda paylaşılması sosyal medyanın etkisini ve gücünü çok net bir şekilde ortaya koyan etkenler arasında yer alıyor.

 

Takipçi Kazanma

Bir sporcuyu, bir sanatçıyı veya bir ünlüyü ne kadar çok kişi takip ederse, diğer insanlar da o sanatçıyı veya sporcuyu toplum baskısıyla beğenmesi ve takip etmesi gerektiğini düşünecek ve takip edecektir. Günümüzde artık firmalar ve işadamları da resmi Instagram hesabı açarak işlerini buradan yürütebilmektedirler. Rekabet odaklı piyasada daha az Instagram takipçisine sahip olmak kabul edilebilir bir şey olmadığı için firmalar ve işadamları da takipçi sayılarını arttırma yoluna gitmektedir. Instagram’ı bir iş sahası olarak gören bazı kişiler de instagram üzerinden satışlar gerçekleştirebilmektedir. Takipçisi fazla olan bir kişinin veya bir hesabın güvenilirliği daha fazla olacağından insanların o kişiden alışveriş yapma oranı da artacaktır. Bu kişiler de Instagram takipçi hilesi ile takipçi sayılarını arttırmaktadır.

 

Profesyonel Takipçi Desteği

Tabi ki sosyal medyada  takipçi sayısı ve beğeni sayısı çok önemli. Fakat en az bunun kadar önemli olan bir diğer etken ise sosyal medya hesabınızın profesyonel ve istikrarlı bir şekilde yönetiliyor olmasıdır. Günün hangi saatlerinde yapılan paylaşımlar daha fazla beğeni alıyor, Instagram paylaşımlarına kaç adet hashtag(#) eklemek gerekiyor, hangi paylaşımlar insanların hesabımızı takip etmekten vazgeçmesine neden olabilir? Bu ve buna benzer onlarca değişik ve farklı sorunun cevabını biliyor olmanız sosyal medya hesabınızı aktif bir şekilde yönetmenizi sağlayabilir. Fakat tüm markaların bu konuda başarılı olduğundan da söz edilemez. İşte bu durumda devreye hemen profesyonel ajanslar giriyor. Sosyal medya hesap yönetimi konusunda uzmanlaşmış olan deneyimli takımlarla hizmet veren ajanslar marka hesabınızın en doğru ve en güvenilir şekilde yönetilmesine sağlayarak kısa sürede gerçek takipçi sayınızın artmasını bile sağlayabiliyorlar. Bu yönde marka popülerliğinin artması sonuç olarak tüm bunların satış oranlarına yansıması uzun sürmüyor.  Kendi alanında lider konumda olan markaların bile sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda profesyonel ajanslardan destek aldığını mutlaka aklınızdan çıkarmayınız.
Bizlerden takipçi hizmeti almak için
buraya tıklayınız.

Read more

Smm Türk Nasıl Kullanılır?

Smm Türk Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de son 1 yıldır hizmet vermeye devam eden smmturk.net hiç bir mağduriyet yaşatmadan tüm sosyal medya hizmetleri konusunda başarılı biçimde hizmet vermeye devam ediyor. Smm türk panel olarak Türkiye’de kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Canlı destek ve normal destek ile her zaman ve her yerde bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle hiç bir sorun yaşatmadığımızı garanti ederiz. Her türlü sorununuzu destek talebi açarak bildirebilirsiniz.
Smm türk olarak Paytr sanal pos ile online ödeme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Paytr havale ile komisyonsuz ödeme sağlayabilirsiniz. Paytr kart ile ödemede 3D güvenlik önlemi mevcuttur. Smm türk sipariş minimum yükleme tutarı 4 tl’dir.Üstelik Türkiye’de Netflix hesabı satışı en ucuz yapan tek smm panel olma özelliğini de taşımaktır. Sadece 4 tl ile Netflix hesabı alabilirsiniz. 1 aylık full hd hesaplar. Size özel açılır. Smm türkte beğeni servisleri hepsi çalışır durumdadır. Diğer panellerde ki gibi sizi günlerce bekletip iptal ettirmeyiz. SMM TÜRK Panel olarak Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve diğer tüm platformlarda fenomen olmanızı sağlıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
Bu sosyal medya bayilik paneli tam size göre! Tüm servislerimiz tamamen kullanıcı odaklı olup en uygun fiyat ve hızlı hizmet garantisi vermekteyiz. Siteye gitmek için
buraya tıklayınız

 

Ücretsiz Smm Panel Script’i SMM TÜRK

Ücretsiz şekilde sunulan bu panel bu site  üzerinden sadece API çekebiliyor. Yani ücretsiz olması warez olduğu anlamına gelmiyor.

Panelin özellikleri

-Buypayer entegresi

-Paywant entegresi

-Shopier entegresi

-Apı çekme (sadece smmturk.net üzerinden)

-Destek sistemi

-Kayıtlı kullanıcıların tüm numaralarını tek tık ile toplama

-Duyuru  alanları ile her yere özel esnek yapılı duyuru ekleyebilme özelliği.

– Apı çekme bölümünden servis ekle diyerek çok hızlı şekilde servisleri ekleyebilme özelliği

-Kullanıcılara bakiye ekleme bakiye çıkarma

-Admin ekleme

-Ana sayfa da ki her yeri değiştirebilme

-Site ayarında ki her yeri değiştirebilme

-Admin bölümünde tüm siparişleri görebilme

-İstediği şekilde kategori ekleyebilme sıralama

 

Kullanım

Panel tüm özellikler yani ücretli bir panelden beklediğiniz her şey var. Ayrıca bu siteye  kayıt olup destek sisteminde yazdığınızda size özel olarak hosting veriyor ve ayrıca kurulumu kendileri yapıyor. Anında düşük fiyatlarla satış yapabilecek panel sahibi oluyorsunuz.

 

Ücretsiz Smm Panel Script’i Kurulumu

Çok basit ve güvenilir bir şekilde kurulum yapabiliyorsunuz. Aşağıda verdiğim linkten dosyaları indirip daha sonra rar dosyasını çıkar dediğimizde içinde sql dosyası mevcut.

Dosyaları hiç bir değişiklik yapmadan ftp den içeri aktarıyoruz

Daha sonra cpanel üzerinden veritabanı ve veritabanı kullanıcı oluşturuyoruz.

Php my admine girip sql dosyasını oluşturduğumuz veri tabanı içine aktar diyoruz.

Aktarım tamamlandıktan sonra ftp den sys/confing dosyasına geliyoruz.

Burada smmapel yazan yere veritabanı root yazan yere veritabanı kullanıcısı giriyoruz ve şifre yazan yere şifreyi giriyoruz.

Daha sonra cpanel cron işlerine girip her dakika seçmeniz ve en sonra bu komutu yerleştirip kendi site isminizi girmeniz gerecektir.  wget -O/dev/null https://site/cron/orders.php

Şuan kurulum tamamdır. Yapmanız gereken https aktif olması için hosting sağlayacınız ile görüşmektir. Dahası eğer  ki  bu siteden kurulum isterseniz onlarda yapacaktır.

 

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1

Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz kaybolur.

Madde 2

Hesabınız açık durumdayken sipariş verdikten sonra hesabı gizli duruma alırsanız sistem sipariş durumunu tamamlandı gösterir ve işlem ücretini iade etmez.

Madde 3

Eğer ki siparişinizin bir bölümü tamamlanır ya da iptal edilirse (Madde 2 hariç) verdiğiniz para iade edilir. Sizden ricamız tekrar sipariş vermeyi ya da farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyebilirsiniz.

Madde 4

Aynı kullanıcı adına devam eden bir takipçi veya farklı bir sipariş var ise o işlem sonuçlanmadan Kuru medya üzerinden ya da değişik bir panel üzerinden aynı hesaba yeni bir sipariş girmemeniz gerekir. Bu biçimde girilen siparişler sistem tarafından algılanamaz ve karışıklık ortaya çıkarır ve hata verir bundan dolayı ücret iadesi & iptali ya da telafisi olmaz.

Madde 5

Sistemde yer alan takipçi işlemlerinin hiç bir biçimde garantisi yoktur ve düşmeme garantisi verilmez. O an ki servis sağlayıcılarının hızına ve içeriğine göre anlık olarak ve doğal artış şeklinde yüklenen takipçiler kısa süre içerisinde takibi bırakabilir, aynı zamanda yüklenen hesaplar içerisinde  bot ve pasif hesaplar Instagram tarafından kısa sürede silinebilir.

Madde 6

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcılarına gönderilip oradan işleme alınmaktadır, ortalama 3 gün  içerisinde işlem sonuçlanmalıdır fakat servis açıklamalarında belirtildiği gibi bazı hizmetler yavaş yükleme hızına sahiptir, buna dayanarak bu süreç uzamakta ya da  kısalmaktadır. Bu durumu göze alarak siparişinizin tamamlanma sürecin uzayıp kısalacağını bilmeniz gerekmektedir.

Madde 7

+18, adult, iddaa kupon satış hesabı veya yasa dışı kumar vb. hesaplara üye çekimi kesinlikle yasaktır.

Madde 8

Sisteme giren bakiye ya da para kesinlikle iade edilmemektedir fakat bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet de bir  problem yaşanıp kaldırılırsa tabiki de para iadesi yapılmaktadır.

Madde 9

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizli duruma almayın veya sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı diye bir sonuçnverirse ücret iadesi iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 10

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan müşteriler bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11

Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır Çünkü hiç bir servisin anlık olarak hangi verileri yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 12

SMMTURK.net bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal Medya Bayilik Paneli üzerinden şifre vermeden, tüm sosyal medya hesaplarınız için takipçi, beğeni vs. satın alabilirsiniz.
 Instagram Bayilik Paneli sunan sitemize kayıt olmak tamamen ücretsizdir.
 Üye Olup bakiye yükleyerek SMM Panel üzerinden sipariş verebilirsiniz.
 API’yle kendi sisteminiz arasında bağlantı oluşturup müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz.
 7/24 Online Kredi Kartı, Havale/EFT veya Mobil Ödeme ile beklemeden bakiye yükleyebilirsiniz.
 Ödeme yaptığınızda bakiyeniz anında otomatik hesabınıza yüklenmektedir.
 Sipariş fiyatları 1000 adet üzerinden belirlenmiştir.
 Minimum ödeme tutarımız 10₺ olarak belirlenmiştir.
 Herhangi bir soru/öneri veya sorununuzda canlı destekten veya giriş yaptıktan sonra destek merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Instagram Takipçi Bayiliği Sistemi Ne işe Yarar?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da takipçi sayısı birçok kişi için çok önemli. Takipçi sayısının artık ün ve para demek olduğu günümüzde, birçok insan takipçi sayısını artırmaya çalışıyor. İşte biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Sağladığımız hizmetler ile siz de Instagram hesabınızdaki takipçi sayılarınızı artırabilirsiniz. Üstelik sistemimize kendi API adresinizden giriş yaparak kendi müşterilerinizi de hizmet sunabilirsiniz. Böylece siz de bir Instagram takipçi bayiliği üyesi olmuş olursunuz.

Read more

SMM Panel Nedir?

SMM Panel Nedir?

SMM, yani açılımı Social Media Marketing, sosyal medya pazarlamacılığı olarak bilinir. Bu sektörde hizmeti genellikle kişiler veya şirketler özel olarak veriyor. Sistemin genel amacı bir şirketin, bir kişinin veya bir markanın reklam etkisini, değerini ve müşteri erişimini arttırmasına yardımcı olmaktır. Sistem bunu sağladığı sosyal medya işleri ile yapar. Sistem tüm sosyal ağlara olanak sağlar. Genellikle paneller dışarıdan satın alınanlardan daha ucuz bir şekilde takipçi veya beğeni satın alma şansı tanır. Bunun sebebini açıklamak gerekirse şu şekilde açıklayabiliriz, toptan alım her zaman daha ucuza gelmektedir. Bu panellerde bakiye yükleyip, yüklediğimiz bakiyeler doğrultusunda harcamalar yaparız. Memnuniyetimize göre sistemi kullanırız.

 

SMM Panel'de Nasıl Sipariş Veririm, Sipariş Oluşturma Süreci Nasıl İşler?

 

SMM Panellerin genel anlamda sipariş oluşturma süreci çok basit işler. Kendince belirli aşamalardan oluşur. Bu aşamaları aşağıda listeledik.

 

·         Kategori Seçimi

·         Servis Seçimi

·         Link Girişi

·         Gönderilecek Miktar

 

Bu aşamaları tamamladıktan sonra, siparişlerimizi oluşturuyoruz ve tamamlanmasını bekliyoruz. SMM Panellerin %90'ı otomatiktir yani API ile çalışır, %10'u ise manuel çalışır.

(API ile geçilen siparişlerde 7/24 sipariş verebilirsiniz, fakat manuel panellerden geçilen siparişler belirli saat aralıklarında sizlere teslim edilir.)

 

 

API Sistemi Nedir Nasıl Çalışır?

 

API yani açılımı ile Application Programing Interface şeklinde bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. İki panel arasında direk bağlantı kurmanın en sağlıklı yoludur. API yardımıyla yapabileceklerinizi aşağıda sıraladık.

 

·         Uzaktaki panelinizden otomatik siparişler oluşturabilirsiniz.

·         Siparişiniz durumunu kontrol edip güncelleyebilirsiniz.

·         Güncel bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

 

Yeni bir SMM Panel sahibi olduğunuzda veya kiraladığınızda genel olarak çok basit bir API bağlama fonksiyonu ile karşılaşırsınız.

 

Bu fonksiyonlar ikiye ayrılır.

 

·         API URL

·         API Key

 

 API URL'yi, sistemi kullandığınız panelin API sayfasından elde edebilirsiniz. Genelde, siteadi.com/api veya siteadi.com/api/v2 şekillerinde olmaktadır. Yine de kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. API Key'i ise çoğunlukla Hesabım sayfasından elde edebilirsiniz. Temsili bir API Key karşınıza "38af658392060efa0ed68967ebefe488" biçiminde veyahut çok daha farklı biçimde biçimlenmiş bir şifreleme çıkabilir.

 

SMM Panel Sahibi Olsam Veya Kiralasam İçinde User Olma İhtimali Var Mı? Kendime Ait User’a Sahibim, Panel Sahibi Olsam Satış Yapma İmkanım Var Mı?

 

Önce ilk soruyu cevaplayalım. Hayır, böyle bir ihtimal söz konusu değil. Sebebi ise SMM Paneller içlerinde user tutma gibi bir fonksiyona sahip değildir. Böyle bir özellikleri yoktur. Zaten bu panellere id-pass biçiminde sosyal medya hesaplarınız ile direkt olarak giriş yapmıyorsunuz. Klasik bir panel hesabı dizayn edip (e-posta, kullanıcı adı, şifre) işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

 

İkinci soruya geçecek olursak cevabımız kesinlikle evet olur. Tabiki yapabilirsiniz. Günümüzde zaten panel sahiplerinin çoğu bu şekilde kendi datasını kullanmaktadır.

 

 

SMM Panel Sahibi Olmak ile Kiralamak Arasındaki Fark Nedir?

 

Çok fark yokmuş gibi gözüksede aslında aralarında birçok fark var. Eğer SMM Panel'in sahibi olup satın alırsanız, (satın aldığınız panel kesinlikle lisanslı orijinal bir SMM Panel olmasını öneriyoruz.) kurulumunuzu tamamladıktan sonra şahane bir sistem sizleri bekliyor. SMM Panel satın alımı için buraya tıklayınız. Site içinde istediğiniz alanı değiştirebilir, varsa CSS, JS bilginiz ile kafanıza göre özgün ve orijinal bir site elde edebilirsiniz.

Yalnız dikkat, her işleminizde yedek almayı sakın unutmayınız çünkü SMM Paneller bildiğimiz scriptlerden çok daha farklı dizaynda kodlanmaktadır. Hosting'ini, SSL'ini ve domainini siz ödüyorsunuz. Ama kiralama tercihini seçerseniz, hosting'i aradan çıkarıp size SSL ve domain karşılaması kalmaktadır. (Bazı panel sağlayıcıları SSL'i kendileri karşılamakta.) Burada yapacağınız işlem çeşidi sınırlı. FTP veya cPanel'e erişime şansınız yok. Dosyalar üzerinde öyle kafanıza göre oynayamazsınız, ki hatta bazı panel sağlayıcıları ile sadece anlaşmalı API'leri bağlayabilirsiniz. Bu sizi biraz rahatsız edebilir ve ilk kiralama bedelini ödedikten sonra yeni bir sağlayıcı bulmak isteyebilirsiniz.

 

 

SMM Panel'de Üzerinden Satış Nasıl Yapılır, Kar Nasıl Elde Edilir?

 

 

Farz edelim ki kendi datanız yok, bulduğunuz güvenli ve kaliteli bir sağlayıcı ile anlaştınız. Ürünlerimizi sisteme ekledik, her bir ürünü API ile bağdaştırmasınıda yaptık. Bu işlemler sırasında kendinizde bir demo hesap açıp, sisteminizi mutlaka bir denek ile test ediniz. Bundan sonraki süreç maalesef sadece havale/eft yoluyla yürümemekte.

Malum teknoloji çağında olduğumuz için adam direkt olarak kredi kartı üzerinden veya mobil ödeme yaparak sizin hizmetinizi satın almak istiyor. Bunun için iki firma ile karşı karşıyayız. Birincisi Paywant, diğeriyse PayTR. Türkiye'de hizmet veren panellerin çoğu online ödeme şekli olarak bu iki firmayı kullanmayı tercih ederler.

İkisi arasındaki farkı soracak olursanız, vergi mükellefi olmadan PayTR'den hesap oluşturma şansınız yok. Bu yüzden Paywant'a eğilim gösterebilirsiniz, Paywant'ta başvurunuzu verdikten sonra sitenizi incelemeye tabii tutarlar ve uygun bulunursa hesabınızı onaylarlar. Paywant başvurularında sizlere "siteyi ne zaman açtınız?", "aylık geliriniz nedir?" gibi sorular yöneltilmektedir.

 

Diyelim ki Paywant ile anlaşma sağladınız. Artık siteniz tam anlamıyla profesyonel bir SMM Panel oldu. Anlaştığınız API sağlayıcısında Instagram Türk Beğeni satışı farz edelim 10 kuruşsa siz bunun üstüne kârınızı koyup satışa çıkarmanız gerekmektedir. %100 kâr oranını pek önermiyorum çünkü rakip SMM Panellere göre fiyatları çok yüksek olur. Bu yüzden %50-%60 gibi oranlar sizin için daha faydalı olacaktır. Böylece size gelen kullanıcının yüklemiş olduğu 100TL bakiyenin ortalama 50TL'si size kalacaktır, geri kalanı servis sağlayıcısının olacak. Diyelim tüm ürünlerinizi, %50 bir oranla eklediniz ve 100TL, 50TL, 50TL, 200TL, 100TL şeklinde satışınız oldu. Hiç kendinizi yormayın tüm bakiyeleri toplayın, etti 500TL. Sizdeki kar yüzdesi %50 orandı. Böylece direkt 250TL'sini servis sağlayıcısına verip hem hiç bir kullanıcı sizin servis sağlayıcısındaki bakiyenizi boş yere tüketmez hem siparişleriniz gecikmez. Ayrıca birkaç gün sonra hesap yaparken "bu bakiye nasıl bitti" diye kara kara düşünüp işten soğumanıza sebep olmaz.

 

 

SMM Panel'lerde Yasal Yollar Üzerinden Sıkıntı Yaşatır Mı, Legal Mi?

 

 

Bu işe girmeyi planlıyorsanız önce temin ettiğiniz servisler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Siz gidip %100 Full Türk Takipçi yazarsanız, %70'i Taylandlı adam çıkarsa alıcı size istediği gibi kızıp sövebilir, hatta tehdit edip mahkeme yolunu bile kovalayabilir. Sende gidip adama küfredersen o zaman olay kişiselleşir ve sana direk dava açabilir.

Ancak olası eksik takipçi gitme olayında, bölgede şaşma yani Türk yerine yabancı takipçi gitmesi durumunda, gecikme durumlarında o müşteriyi kaybetmemek için ufak telafiler sağlayın. Yapabiliyorsanız siparişin iptalini gerçekleştirin, bakiyesini iade edip; başka servislerde kullanmasını sağlayın. Ek bonus bakiye eklemeside yapabilirsiniz.

 

Sitenin her köşesine "banka hesabımız bu, buraya ödemeni yap bu açıklamaları yaz" diye yazarsan biri gelir seni şikayet eder. Minik küçük bir uyarı, öyle kocaman kocaman yazı fontlarıyla devasa pop-uplarla falan ödeme detaylarını sokmayın müşterilerin gözüne.

Sadece online ödeme yöntemi kullanıyorsanız bir sıkıntı yok, çünkü gerekli işlemleri Paywant veya PayTR sizin için halletmekte. Sitenizde kesinlike Kullanıcı Sözleşmesi olsun Gizlilik Kuralları olsun politikaları ve sayfaları eklemeyi unutmayın.

 

 

Read more

SMM Panel Kullanımı Zararlı Mı?

SMM Panel Kullanımı Zararlı Mı?

SMM Panel ile birlikte sosyal medya sayfalarınıza takipçi, beğeni, izlenme yollayabilirsiniz. Türkiye’de genel anlamda kullanılmaktadır. Birden fazla işlevi tek panel sayesinde yapabilirsiniz. 2019 senesinde birçok kişi SMM panel açarak panellere duyulan güveni azaltmıştır. Parasını ödeyip hizmet alamayan birçok kişi olmuştur. Servislerini güncellemeden gerçek dışı servise para yatıranlar bile olmuştur. Tabiiki her panelde aynı hatalar var demek doğru olmaz. Gerçek panellerden satın alım işlemi yapmanız demek maddiyatınızı güvende tutmanızı sağlar. Adını ilk duyduğunuz panellere asla ödeme yapmayın. Güvenilir hizmet almak için buraya tıklayınız.

               

SMM Panel Hizmetleri

 

SMM panel hizmetlerini bir başka siteden çekip, üstüne belli civarlarda ücret ekleyip satış yapan web sitelerinin adıdır. Birçok panel ucuz fiyat çekerken bir çoğuda tam tersine pahalı olabiliyor. Nedeniyse birçok panel çeşitli yerlerden servisler almasından dolayı farklılık yaşıyor. Çoğunlukla SMM panel siteleri yabancı aracılardan servislerini (APİ) çekmektedir. Satın aldıkları kaynak ucuzsa bir nebze fiyat ekleyip sitesine eklerler. Sipariş geçerken verdiğiniz sipariş en az 5 adet web sayfasından geçtikten sonra ana bayiye gelmektedir. Aradaki ara bulucu azaldıkça fiyatlarda azalma olmaktadır. Bu sebepten ötürü bir panelin ana sağlayıcı olup olmadığı farketmek düşünüldüğünden kolaydır. Uygun fiyat teklifi veren bir çok panel bulunmaktadır. Çoğunlukla yurt dışından api geçilmektedir. İnternet aracılığıyla bu panelleri kullanabilir ve direk ana sağlayıcıya erişmenizin olanağı vardır. Tabi bu iş biraz emek isteyen bir olaydır. Ödeme işlemlerinde çoğunlukla kartlarınız geçersiz olacaktır. Bir çok kişi Bitcoin ile işlem yapmaktadır. Paypal, Skrill tarzında farklı ödeme çeşitlerinide kullanarak işlem yapabilirsiniz.

 

SMM Panel Kullanımı

 

SMM panel kullanımı gayet kolaydır. 

 

·         Panele kayıt işlemi tamamlanır.

·         Hesap adı ve şifre girilerek hesaba giriş yapılır.

·         İstenilen hizmeti karşılayacak kadar bakiye yüklenir.

·         Sipariş vermeyi düşündüğünüz sayfayı açınız.

·         İstekleriniz doğrultusunda sosyal medya servisi ve adedini ayarlayıp siparişi geçiniz.

·         Siparişlerim sayfasından mevcut siparişinizin durumunu inceleyin.

 

 

SMM panel kullanmak işte bu kadar kolay ve anlaşılır düzeydedir. Kullanımı zor olmadığı için SMM panel ülkemizde en popüler panel çeşitlerindendir. Hesabınızın şifrenizi paylaşmadığınız için, hesap çalınmasıyla gibi durumlar yaşamazsınız. Bir çok panelde doğru olmayan bilgilerle karşı karşıya kalırsınız. 1 Saat denilen takipçi veya beğeni zamanları bazen günleri bulabiliyor. Ucuz servisler çoğunlukla en çok tercih edilen servisler olduğu için, kısa bir zamanda çok miktarda sipariş alır. Bu olayda ilgili panelin tıkanıp takipçi atmamasına sebep olur.

 

 

 

 

 

SMM Panel Zararlı mı?

 

Yanlış panel kullanmanın faydadan çok hesaplarınıza zarar verebilir. Etkileşimi az yada bot hesap olarak belirlenmiş takipçilerin size bir yararı yoktur. Akıl yürütüp biraz kafa yorarsak bu olayın gerçek dışı olduğunu farketmek gayet kolay. Böyle bir imkan olsa 1000 beğeni atan kişi aynı gün keşfete düşmeliydi. Bu tarz hesaplar sadece beğeni ve takipçi amacıyla kullanıldığından dolayı Instagram bu hesapları tespit eder. Bu hesaplar kara listeye alınır. Bu hesapların bir faydası veya zararı yoktur. Şikayette bile bulunsalar şikayeti oto yanıtlanır.

 

Son zamanlarda artan rağbetten ötürü kimse bu panellerin zararlarından bahsetmez. Bazen çok fazla takipçi satın alım işlemi yaptığınızda hesabınızın aniden kapanma riski vardır. Endişeye gerek yok. Bu olay takipçi atım işlemi sırasında çokça olan bir olaydır. Çok fazla şikayet edilirseniz hesabınız incelemeye düşer. Kapanma oranı oldukça fazladır. Kısaca panel kullanarak yolladığınız takipçi size çokça zarar verebilir. Takipçilerin hepsi belirli bir süreden sonra tamamen silinmektedir. En iyi paneller en iyi servislerle çalışan panellerdir. Daima servislerini güncelleyen paneller sayesinde hata payı en aza indiriliyor. Güncel olmayan panellerdeyse gerçek dışı bilgiler veya hiç takipçi atmama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Ülkemizde çoğu panel güncel değildir ve kendi başlarına bırakılmış durumdadırlar. Ödeme sistemleri ise hala çalışır durumda olduğu için para yatırmak sizi külfet olur. Paranız için uğraşmanız gerekir. Paranızı iade almanın en hızlı ve en olağan şekli online ödeme geçtiğiniz şirkete veya bankaya ulaşmaktan geçer. Bu olaylarla yorulmak istemiyorsanız bunun için Ticket açabilirsiniz. 

 

Takipçi Siteleri

 

Takipçi siteleri daima aktif olmadığı için ger siteye güvenilmemektedir. Gün geliyor en iyi paneller bile sıkıntı yaşıyor. Bu sebepten ötürü en iyi takipçi siteleri çoğunlukla eski panellerden oluşur. Güvenilir hizmet almak için buraya tıklayınız. Böylece size hitap eden en uygun ve ucuz panele ulaşabilirsiniz. Türk paneller çoğunlukla yabancı kullanıcılardan oluşur. Her Türk panelinden takipçi  satın almanız takipçilerin %100 türk olacağı güvenini verecek diye bir şey söz konusu değildir.

 

Yanlış panel kullanımı Türk diye satın aldığınız takipçinin yabancı uyruklu veya bot çıkması haksız para yatırmanıza sebep olabilir. Güncel olmayan panellerde servisler bozulunca, bilgiler güncellikten çıkar. Türk şeklinde lanse edilen servisler bozulunca yabancı userlerle dolup taşar. Parayı yatırdığınızda geri dönüşü olmayan bir olayda riske girmek istemezsiniz. O takipçiler zaman geçtikçe kaybolduğu için anlık olarak bir işlem yapılması imkansızdır.

 

Takipçi Panellerine Paramı Kaptırmam Söz Konusu Mu?

 

Böyle bir olay yaşanması imkansızdır. Eğer satın alımını yaptığınız alamıyorsanız veya sistem güncel değilse endişelenmeyin. Paranızı iade almanın çözümü vardır. Online ödemeyi gerçekleştirdiğiniz ödeme noktasıyla konuşup durumu izah edebilirsiniz. Size destek olacaktır. Eğer çözüm getirmezse, şikayetinizi şikayet var adlı siteye iletip yetkililerden alabilirsiniz. Size yardım etmek mecburiyetindeler. Bu yöntemle paranızı geri alabilirsiniz. 10 – 20 TL deyip bırakmayın. Bu panellere aynı sizin gibi birden fazla kişi ödeme yapıyor. Eğer siz susarsanız sizden sonra sistemi kullanan kişininde parasını boşa harcamasına sebep olur. Para iadesi yoktur tarzında bir yazıyı sizlere iletirlerse, böyle bir maddenin hukuken imkanı yoktur. Satıcı ürünün ayıplı olduğunu fark ederse ürünün iadesini alma hakkına sahiptir. Bu kanunlarla sabittir ve anayasada gayet net bir şekilde belirtilmiştir. Kısaca her yazılan cümleye direkt inanmayınız. Paranızı almak için biraz çaba sarfetmeniz gerebilir. Pes etmeyiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacaktır.

 

Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

 

Asla paranızın gereksiz yere gitmesine izin vermeyiniz. Bazı paneller güncel takipçi servislerine sahip olmadıklarından dolayı ödenilen paranın iadesini yapmaz. Fakat asla hizmette sağlamaz. Senelerdir bu sebepten ötürü yüzlerce şikayeti gördük. Bu sebepten dolayı ödeme yapmadan önce dikkatli olmanızı öneriyoruz. SMM panel konusunda son günlerde çok daha uygun fiyatlara takipçi hizmeti verip binlerce lira sitesiyi kapatıp giden bir kaç kişi öğrendiğim için bu konuyu detaylı şekilde sizlere anlatıp bilgi vermek istedim. Eski Instagram panellerine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız için artık pek kullanılmamaktadır. Bu paneller şifrenize erişebilir.

 

Bir anda hesabınız çalınabilir. Bu yüzden şifresinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız. Şifrenili girişlerde şifrenizin birçok kişiye eriştiğini unutmayınız. Şifrenizi paylaşma hatasına düşerseniz hızlı bir şekilde başkası değiştirmeden şifrenizi yenileyiniz. Bu yazımızda SMM panel hakkında önemli konuları dilimiz döndüğünce detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerde güvenilir SMM panel hizmeti almak için  buraya tıklayınız.

Read more

İnstagram Beğeni Satın Alma

İnstagram Beğeni Satın Alma

Günümüzde Instagram, dünya üzerinde milyarlarca insanı aynı çatı altında topluyor.İnsanlar birbirlerini yolladıkları beğeniler sayesinde takdir ediyor. Sizde sayfamız aracılığıyla Instagram beğeni satın alma şansına sahipsiniz. İster mevcut gönderilerinize, isterseniz yeni gönderilere otomatik bir şekilde beğeni satın alımı yapabilirsiniz.

Instagram beğeni hizmetine erişebilmek için profilinizin gizli değil; herkese açık şekilde olması gerekiyor. Sizden asla şifrenizi istemiyoruz, sadece fotoğrafınızın linkini veya kullanıcı adınızı istemekteyiz. Bir fotoğrafınıza an az 100 tane beğeni olacak şekilde gönderim sağlıyoruz. Instagram beğeni işlemlerimiz saniyesinde işleme konulmaktadır, be zaman isterseniz satın alıp anında beğeni sayınızı yükseltebilirsiniz.

Beğeni Satın Alma İşlemleri

Instagram çağımızın en popüler sosyal medya platformu demek yanlış olmaz. Dünden bugüne gelirken Facebook gibi bir medya platformundan çok daha zamandan sonra piyasaya sürülmüş olmasına karşılık birçok fenomen çevreye sahip hesaplar görmek mümkün. Asıl önemli olan konu ise kullanıcıların çoğunun doğru orantıda Instagram beğeni işlemini gerçekleştiriyor olmasıdır. Sizde bu tarz bir hizmet alarak hesabınızı fenomenler arasına alabilirsiniz. Kullanıcılarımız için vermiş olduğumuz beğeni çalışması sadece takipçi hedefli olmayıp takipçilerinizin beklentilerini baz alarak sizlere en odak kitleyi oluşturmayı amaçlıyoruz. Sizlerde en güvenilir Instagram beğeni hizmeti almak için buraya tıklayınız.  

Instagram Beğeni Satın Alırken Kullanılan Yöntemler ve Dikkat Edilmesi Gerekilen Hususlar

Beğeni satın alırken ve daha sonrasında verilecek hizmetlerde dikkatli olmanızı gerektiren bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat edip doğru yönergeleri izlediğimizde tüm hizmetler istediğimiz şekilde de ilerleyebilir. Fakat bu yönergeler ile hareket edilmediği zaman satın alınan işlemler etki göstermez.

Yapılacak işlemleri yukarıda sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Bir başka dikkat isteyen unsur ise rakip analizini doğru yapmaktır. Bireysel yada ticari amaçlı duvarlarınızın işlemlerini tükettiğiniz zaman süresince rakibi doğru analiz ederek sizlerden başarılı durumda bulunan birçok rakibinizide egale edebilirsiniz.

Instagram Beğeni Fiyat Performans

İlk önce kendinize için en çok uyan paketi seçin. Kullanıcı dostu indirimli fiyatlarımızdan yararlanın. Instagram gönderi beğenileriniz sadece birkaç işlem sonra hizmetinizde.

Instagram’da oluşturduğunuz gönderilere direkt olarak beğeni gönderim hizmetinin ismi Instagram Otomatik Beğeni Sistemi. Instagram aylık beğeni paketine sahip olduktan sonra gönderi paylaştığınızda beğeniler gerçekmiş gibi gelecektir ve asla kimse fark edemeyecektir. Ek bir müdahaleye ihtiyaç yoktur. Yeterki hesabınız gizli durumda olmasın. Beğeniler eklenince gizlilik durumunuzu yeniden değiştirebilirsiniz.

Niye Instagram Beğeni Satın Almalıyım?

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu tartışmasız Instagram’dır. Bireysel hesabımız yada işletme profilimizde binlerce takip edenimizde olsa izlenme, beğeni tarzında etkileşimler yoksa pek ifade etmiyor. Birkaç profili incelediğimizde, sayısız takipçiye sahip ancak paylaşımlarında çok az beğeni var. Böyle profiller kullanıcısına fayda değil zarar getirmektedir. Takipçilerin çok görünmesi dışardan bakınca iyi gözükebilir ancak profilinize bakan kişiler beğenilerinizin az olduğunu gördüklerinde çizeceğiniz imajın çok olumlu olacağını söylememiz pek doğru olmaz. İlk olarak bu durumla baş etmek için  daha gerçekçi ve kaliteli görünen bir hesap sahibi olmak için Instagram beğeni satın alabilirsiniz.

Beğeni Satın Almanın Ne Gibi Yararı Var?

Takipçi sayımız ile beğeni oranını düzenli tutmak çok önemlidir. Ancak bunlar harici paylaşımlarımızı gerçekten beğenen lakin az kişi beğendiği için utanan takipçilerimiz olabilir. Bu takipçilerin çok kişi içinde belli olmam şeklinde şekillenen düşüncelerini  gönderilerimize beğeni yapmalarını sağlayıp avantajımıza çevirebiliriz. Birçok yeni hesap paylaşımlarımızı beğendiği için Instagram’ın gözünde sayfamızın kalitesi artabilir, bu sayede keşfete paylaşımlarımız düşer ve böylece organik şekilde gerçek takipçiler kazanabiliriz.

 

Bundan önce, takipte olduğumuz sayfaların paylaşımları zamana göre ana sayfamıza düşmekteydi. Ancak 2018’den beri Instagram’ın yeni güncellemesiyle artık gönderiler zamana bağlı değil ilgiye bağlı anasayfada beliriyor. Yayınlandığı tarihten çok süre geçse de eski bir paylaşım anasayfamızda yayınlanıyor. Bu olayların nedesi ise yeni Instagram Algoritması şeklinde açıklanmaktadır.

Yenilenen Instagram Algoritmasında Beğeninin Önemi

Instagram ile baya zamandır içli dışlı iseniz, yeni yeni beğenilerinizin düştüğünü düşünmüş olabilirsiniz. Sizi böyle düşündüren şeyin sebebi ise yenilenen Instagram algoritmasıdır. Bundan böyle Instagram’da beğeni ve yorum alan paylaşımlar göz önünde kalırken, paylaşıldıktan sonraki ilk saatlerde etkileşimsiz kalan gönderiler takipçilerinizin sadece çok az bir kısmının ana sayfasına düşüyor. Bu sebepten dolayı Instagram beğeni satın alma tarzı işlemleri tercih etmeyen kişilerin paylaşımları değerini kaybetti demek mümkün.

Eğer paylaşımlarınızı takipçilerinizin görmesini istiyorsanız bizler aracılığıyla instagram beğeni satın alabilirsiniz. Böylece hem beğeni sayınız yükselirken, hem de gerçek takipçilerinizin gönderilerinizi görümesi bu şekilde beğenmesini başarabilirsiniz. Üstelik Instagram otomatik beğeni çalışmamızdan faydalanarak haftalık, aylık gibi zamanlarda bütün gönderilerinize otomatik şekilde beğeni yüklemenizde mümkündür.

İşletme Hesaplarına Tam Destek

 

İşletme sayfalarının paylaşımlarına yapılan etkileşimler sayfanızın üst sıralara tırmanmasını ve keşfete düşmesine imkan tanıyacaktır. Böylece hesabınıza duyulan ilgi ve güveni yükselecektir. Paylaşımlarınız yani ürün veya işleriniz hangi seviyede kaliteli olursa olsun sosyal medya platformunda bir destekleyiciye ihtiyaç duyar. Kullanıcı bu hizmet yada ürünü göremediği ve dokunamadığı için test edemez ve sonucunda nasıl bir mal ile karşılaşacağını kestiremez. Bu sebepten sosyal medya aracılığıyla bir kullanıcının sizin sayfanıza güvenmesi diğer kullanıcıların yaptıkları etkileşimlerin sayısıyla ölçülür. Profilinizi gören bütün Instagram kullanıcılarının dikkat edeceği yerler, etkileşimleriniz ve bu etkileşimlerin ne denli  gerçek olduğudur. Kullanıcı bu imkanlar sayesinde sayfanıza güven testi uygular ona göre karar verir. Bu sebepten beğeni satın almak, özellikle Türk gerçek beğeni hizmetinizden yararlanmanız hesabınızın sağlığı ve kendinizi gerçek yeni kullanıcılara tanıtma bakımından son derece önemli bir detaydır.

Instagram’da Beğeni Doğal Yollarla Nasıl Arttırılır?

 

Instagram’da paylaşımlarınızın beğenilmesini sağlamak amacıyla doğal yolları da deneyebilirsiniz. Fakat bu çok emek isteyen yorucu bir süreçtir. Eğer bir işletme sayfanız var ise, doğal yöntemleri kullanarak beğeni sayınızı arttırmaya çalışmak sizin için tam randıman sağlamayacaktır. Bu sebepten dolayı sizlerin kullanımına açtığımız gerçek Türk beğeni satın alma hizmetimizden yararlanarak paylaşımlarınıza olan merakı arttırabilir, başka kullanıcıların ilgisini toplayabilirsiniz.

 

Beğeni hizmeti kullandığınız gönderilerinize, beğeniler anlık olarak yüklenir. Olası bir gecikme yaşanmaz fakat siz hizmetlerimiz ile ilgili bir problem yaşadığınızı düşünüyorsanız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, problemlerinizi anlatıp çözüm desteği alabilirsiniz.

Beğeni Satın Aldığımda Ne Olur?

Instagram beğeni programımızı kullanıp yararlandığınızda bu sayı ne olursa olsun sayfanız herhangi bir engel ile karşı karşıya kalmaz. Ayriyeten, işlemlerinizi gerçekleştirirken sizden şifre girmenizi istemediğimiz için gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün işlemlerinizi şifresiz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

 

Instagram gerçek Türk beğeni hizmeti en uygun  şekilde ve mobil ödeme olanağı ile kolayca satın alabileceğiniz bir hizmet. Sizlere en uygun şekilde sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanıp hesabınızı Instagram’da daha popüler bir duruma getirmek amacıyla, aylık olarak da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

İşlemleriniz ile ilgili bir problem yaşadığınızı düşünüyorsanız, müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir, problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili bir problem yaşadığınızda, isteğinize bağlı kalarak aynı hizmeti yeniden tanımlayabiliyor veya ücretinizi iade ediyoruz.

Read more

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Alma

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Alma

Facebook sayfa beğenisi artırmanın güvenli yollarından bir tanesi de satın almaktır. Bu işlemi yapmak kolay olduğu gibi hiçbir zaman kesinlikle hesap bilgisi paylaşmanıza gerek kalmıyor. Ancak her ticarette olduğu gibi beğeni satın alma işlemi yaparken alacağınız firmanın güvenirliğini araştırın aksi halde hizmet almadan ödeme yapabilirsiniz. Facebook sayfa beğenisi arttırmak isteyen kullanıcılar her firmada farklı olan ve beğeni sayısı ile doğrudan ilişkili olan ücreti ödeyerek hizmeti satın alabilir. Ancak hizmetin kalitesini ölçmeden işlem yapmanızı önermiyoruz. Herhangi bir ödeme yapmak istemiyorsanız birçok organik yöntem bulunmaktadır. Buraya tıklayınız.

Beğeni Sayınızı Arttırın !

Facebook’ta açılan sayfalar fazla beğeniye ulaşmak ister. Bunun nedeni ne kadar çok beğeni alırsanız daha kolay ilerlemenizdir. Bir sayfa ne kadar çok beğeni elde ederse tanınma ve keşfedilme özelliği de o kadar iyi olur. Beğenen kişilerin yanında birçok kişiden fazlasını getirme ihtimalini asla unutmayalım. Hesapların Facebook sayfa beğenisi arttırma isteği, üzerine birçok uygulama ve program üretilmesine neden olmuştur. Örneğin bir beğeni sitesine kaydınızı yapıp gereken işlemleri yaptığınızda Facebook’ta fazladan beğeni alacağınız söylenir. Bu uygulamalar size kolay yoldan beğeni kazandırsa da birçok riski barındırmaktadır. Bu sayfalara Facebook hesabınızla giriş yaparsanız çalınma oranı artar veya sizin adınıza uygunsuz içerik paylaşımı yapabilir. Facebook sayfa beğenisi kazanacakken tam tersine kaybedecek duruma gelirsiniz. Tabi ki de böyle bir uygulamaya girdiğinizi fark eden Facebook, sayfanızı kilitleyebilir. Böyle uygulamaların güvenirliği anlaşılmadığı için kullanmamanızı öneriyoruz. Fakat kullanmakta serbestsiniz. İstediğiniz beğeni sayısını elde etme şansınız bulunuyor. Bir vakit seçin ve düzenli olarak o vakitlerde paylaşımlar yapın. Düzensiz paylaşımlarda Facebook sayfa beğenisi kaybetmenizi sağlayabilir. Seçtiğiniz saatlerde işiniz olduğunu biliyorsanız Facebook’un sizlere verdiği zamanlama özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellikle boş bir vakitte birkaç paylaşımı zamanlayabilir ve düzenli olarak aynı vakitlerde paylaşıma devam edebilirsiniz. Böylece siz olmasanız bile sayfanız güncelliğini koruyacaktır ve sizlere ilgili kitle kazandıracaktır.

Sayfa Tavsiyesi Alarak Bir Adım Öne Geçin!

Bir değişik yolda tavsiyedir fakat herkes beceremeyebilir. Bu aracı kullanabilmek için şans, sabır ve zaman lazımdır. Aynı amaçla ilerlediğiniz ama sizden önce gerekli popülariteye ulaşmış Facebook sayfa beğenisi kazanmış sayfalar ile kontağa geçip sizin reklamınızı yapmasını istemektir. Böylece sayfanıza ilgilenecek insanlar gelecek ve sayfanızı beğeneceklerdir. Bu işlem ile bir nevi kendinizi tanıtmış oluyorsunuz ve beğenilerinizi doğal bir şekilde elde etmiş oluyorsunuz. Birçok takipçiye veya beğeniye ulaşmış sayfaların paylaştığı herhangi bir paylaşımı kısa sürede birçok kişiye ulaştığı için bu sayfalardan takipçi ve beğeni elde etmenin en hızlı yolu olabilme imkanı bulunuyor. Kısa sürede istediğiniz rakama ulaşabileceksiniz fakat popülerlik koşulunu kesinlikle unutmayalım. Facebook sayfa beğenisi düşük sayfalarda önerilmeniz size bir şey sağlamaz. Sayfanızda yapılan yorumlara elinizden geldiğince cevap vermeye çalışın. Gelen iletileri her zaman cevaplayın ve Facebook’un otomatik cevabını tercih edin. Bu özellik siz iletiyi görene kadar kullanıcıya bilgi sağlayıp sizi beklemesini sağlayacaktır. Bu işlemlerle insanlara güven verdiğiniz için Facebook sayfa beğenisi sayınız düzenini koruyacaktır.

SMM Türk İle Facebook Beğenisi Satın Alın!

Facebook sayfanızın beğenisini artırmanın güvenilir yollarından bir tanesi de satın almaktır. Bu işlemi yapmak basit olduğu gibi hiçbir zaman kesinlikle hesap bilgisi paylaşmanıza gerek kalmıyor. Fakat her ticarette olduğu gibi beğeni satın alma işlemi yaparken alacağınız markanın güvenirliğini araştırın aksi halde hizmet almadan ödeme yapabilirsiniz. Facebook sayfa beğenisi arttırmak isteyen hesaplar her firmada farklı olan ve beğeni sayısı ile doğrudan ilişkili olan ücreti ödeyerek hizmeti satın alabilirler. Fakat hizmetin değerini ölçmeden işlem yapmanızı önermiyoruz. Ben herhangi bir ödeme yapmak istemiyorum diyenler için ise birçok organik yöntem bulunmaktadır.  Fakat bu yöntemler vakit gerektirdiği gibi yorucuda olabiliyorlar. Her sosyal medyada olması gerektiği gibi sayfanızın bir düzeni olması gerekir. Öncelikle sayfa profil resmi ve kapak resmi yapacağınız paylaşımları çağrıştırmalıdır. Ayrıca bütün gerekli bilgileri doldurmanız yorucu gelse de sizin Facebook sayfa beğenisi kazanmasına büyük olanak sağlamaktadır.

Yorum Yapma

Alanınıza popüler olan sayfalardaki içeriklere yorum ve beğeni bırakabilirsiniz. Fakat normal yorum size olanak sağlamaz sayfanızın reklamını içeren bir yorum yapmalısınız. Bu işlemi yaparken sayfanın popüler olmasına dikkat ediniz. Aynı zamanda çok hızlı yorumlar yapmanız Facebook sayfa beğenisi kazanmak isterken yorum engeli yiyebilirsiniz. Dolayısıyla bu olanağı götürmüş oluyorsunuz. Yaptığınız işlemlerin ardından bir önemli nokta ise sayfanızın hesaplara açık ve kaliteli paylaşımlar paylaşmanız gerekmektedir. Böylece sayfanızı ziyaret eden hesaplar ilgisini çektiğiniz zaman sayfanızda kalmaya karar verecektir ve beğenecektir. Bu yazımızda sizlere Facebook sayfa ve kitleler hakkında bilgiler verdik. Bu bilgiler ışığında gerekli noktalara dikkat ettiğiniz takdirde Facebook sayfa beğenisi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda popüler ve ticari amacınızı desteklemiş olacaksınız. Sosyal medya merkezlerinin ilki olan Facebook, insanların çok fazla ilgi gösterdiği bir uygulamadır. Yakın süreçte yapılan açıklamaya göre dünya çapındaki kullanıcı sayısı 1.5- 2 milyarı aşmış olan merkezin ülkemizdeki kullanıcı sayısı ise 50 milyon sınırını aşmış durumdadır.

 

Reklam Verme

İstediğiniz sayıya ulaşabilmek için yapmanız gereken bir değişik yolda Facebook’un yasal olarak gördüğü para ile reklam yayınlatmaktır. İster Google aracılığı ile aramalarda üstte çıkın ister Facebook sayfa beğenisi kazanın isterseniz de Facebook’un sağladığı kendi tanıtım gönderinizi reklam vererek ilgi alanına sahip kişilerin ana sayfalarında gözükün. Reklamların sizin belirlediğiniz bölge, ilgi alanı ve anahtar kelimelerde çıkacağı için çokça faydalı olacaktır. Üstelik istediğiniz parada reklam verebilirsiniz. Verdiğiniz teklif değerine göre yapılan tıklamaya veya görüntülenmeye oranla para ödersiniz. Aynı zamanda verdiğiniz paraya oranla ulaşılacak kişi sayısı düşecek veya artacaktır. Bunların dışında ün salmış olan forum veya web sitelerine de anlaşma ile reklamınızı verdirebilirsiniz. Fakat bu işlem için bulacağınız sitenin güvenirliğine bakmayı unutmayınız. Facebook kullanıcıları bazen sayfalarındaki bazen de paylaşımlarındaki beğeni sayısının fazla olmasını isterler. Facebook sayfa beğeni sayısı, bir sayfanın popüler olması için son derece önemlidir ve bundan dolayı kullanıcılar değişik yöntemler ile bu rakamı arttırmak istemektedir.

 

Beğendirme Yolları

Beğeni sayısının güvenli bir şekilde artması isteniyor ise diğer hesaplara Facebook sayfa beğendirme yöntemlerinin uygulanması gerekir. Söz konusu yöntemlerin başında değerli bir içerik gelmektedir. Eğer kullanıcılar, sayfalarının değerini üst seviyelerde tutarsa, beğeni sayısının artması çok daha çabuk olacaktır. Bunu bu biçimde düşünmek gerekir; paylaşımları değersiz ve kötü olan bir sayfa takip edilir mi? Tabi ki hayır. Bundan dolayı kaliteye önem verilmesi gerekir. Sayfa beğeni sayısının arttırılması için öncelikle reklam yapılması gerekir. Bunun değişik yolları vardır. Ücretsiz olarak reklam yapılmak isteniyor ise takipçi sayısı fazla olan hesapların paylaşımlarına yorum olarak sayfa tanıtımı yapılabilir. Bu, kullanıcıların en fazla başvurduğu yöntemdir. Böylece diğer insanlar bu sayfadan haberdar olacak ve duruma göre beğenecektir. Kullanılacak bir diğer yöntem ise beğeni sayfasını arttırmak için kurulan gruplardır. Bu gruplara üye olunarak, beğeni sayısı arttırılabilir. Fakat kullanıcıların da diğer sayfaları beğenmesi gerekmektedir.

Read more